Kredi ve Banka Kartına Şartsız Bonus 150 TL!

0

Golegol’den Kredi Kartına ve Banka Kartına Çevrim Şartsız 150 tl bonus imkanı. %10 oranında bonustan yararlanabilir ve 150 TL’ye kadar bonus alabilirsiniz. 1500 TL para yatırmalarınızda anında NAKİT 150 TL eklenecektir.

1.Kredi Kartı yada Banka Kartı  ile Golegol hesabına en az 50-TL para yatırma işlemi gerçekleştiren tüm kullanıcılar %10 çevrim şartsız bonus almaya hak kazanırlar. Bir gün içerisinde alabileceğiniz en yüksek çevrim şartsız bonus miktarı 150-TL ile sınırlıdır.

2.%10 Çevrimsiz bonus alabilmek için yatırımınızı yapmadan önce bonusunuzu aktif etmeniz gerekmektedir. Hesabınızdaki hediye kutusu simgesine tıkladıktan sonra sadece kullanmak istediğiniz bonusu seçerek  AKTİF ET butonuna basmanız gerekmektedir.

3.Kredi Kartı yada Banka Kartı para patırma seçeneği ile yatırım işleminizi gerçekleştirdiğinizde bonusunuz ana paranız ile birlikte otomatik olarak Golegol hesabınıza aktarılacaktır.

4.Bonus aktif edildikten sonra iptal edilemez.

5. Bu promosyondan aldığınız bonusu çekebilmeniz ya da başka bir alana aktarım yapabilmeniz için ana paranız + bonus miktarınızın toplamı kadar en az 1.30 orandan spor bahislerinde kullanmanız yeterlidir.Örnek : 100-TL yatırıp 10-TL çevrim şartsız bonus aldığınızda toplam 110-TL değerinde en az 1.30 orandan kupon yapmanız gerekmektedir.

6.Bu promosyon diğer hiçbir bonus veya promosyon ile birleştirilemez. Kullanıcının hesabında hali hazırda aktif bir bonus bulunuyorsa, öncelikle o bonusun çevrim şartları tamamlanmalıdır.

7.Çekim yapan kullanıcılar sonraki 24 saat boyunca gerçekleştirdikleri yatırımları için herhangi bir promosyondan yararlanamazlar.

8. Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı ya da kural dışı işlemler gerçekleştirdiği tespit edilir ise Golegol söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir. Bu promosyondan her kullanıcı sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı e-mail hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aileye ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here