İddaa Altın Kupon Nedir? (Yeni Oyun)

1

İddaa’da yenilik çıktı.. İddaa major liglere artık daha yüksek oran açmaya karar verdi. Ancak yine bir şartla! MBS 5’e çıktı.. Büyük liglerde yüksek oranlardan iddaa kuponu yapabilirsiniz. Ancak en az 5 maç yazmanız gerek. Peki bu oranlar hangi oyunlarda geçerli? Altın Kuponu hazırlarken Maç Sonucu, Maç Sonucu Çifte Şans ve 2,5 Gol Altı/Üstü oyunlarından seçilebilir.

İlk program Cuma-Pazartesi maçları arasında paylaşıldı. 29 maç var. Hafta sonu için 20 maç görünüyor. Hafta arasında Şampiyonlar Ligi maçlarının hepsi Altın Kupon programında.. Yani büyük liglerde de TÜM maçlara Altın oranlardan Altın kupon yaptırmıyor. Bu ligler içinden seçtikleri maçlar arasından kupon yapabiliyorsunuz. Yani işin olumlu yanından bakarsak hiç yoktan iyidir. Altın Kupon yapmak isterseniz bu maçlar arasından maç seçmeniz gerek. Altın Kupon programından bir kaç maç normal iddaa programından bir kaç maç ekleyeyim derseniz olmuyor. Kendi içinde kombine edebiliyorsunuz.

Altın Programdan Altın oranlar ile Altın kuponlar yapabiliyorsunuz. Hafta sonu yer alan 20 maçtan en az 5 tanesini seçmeniz gerekiyor. İki programdaki oranlar arasında ne kadar fark var diye bakarsak;

Beşiktaş galibiyeti 1.40 yerine 1.50

Lyon – Monaco maçında üst 1.30 yerine 1.40 gibi bir değişim oluyor. Ölü oranları eski seviyeye çekmişler de diyebiliriz. Çok büyük farklılıklar yok. En azından seçtiğiniz 20 maçta üst seviye oranlar uygulayın ki millet yasa dışı bahise yönelmesin hala 1.20-1.40 oranlar yer alıyor. Altın Oranlar deniyor bunlara da 🙂

Altın Kuponlar artık her hafta sitemizde yer alacak. Biz de bu oyuna kayıtsız kalmayacağız ancak bu oyun işi kurtarır mı? Çok zor. Biraz daha fazla oranlar ve MBS 5 olayı olmamalı. Süper Lig, La Liga, Premier Lig, Serie A ve Bundesliga’da zaten oran arttırmışsın bu liglerde ŞİKE mi olacak ki MBS 5 ile önlem alıyorsun? Resmen fazla maç yaparak kaybedin demeye getirmişler.

  • Altın Oranlar nedir? 
  • Altın Kupon nedir? Altın Kuponlar nasıl yapılır?
  • Altın Program Ne zaman yayınlacak?

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here