İddaa’nın Yeni Twitter Adresi!

0

İddaa’da son dakika bilgileri veren sizlere kazandıran twitter adresimizi takip ederek siz de kazancınızı arttırabilirsiniz. Bildiğiniz üzere maçların tahminlerini ve 2000-3000 misli kuponlarımızı anında sizlere bildirdiğimiz twitter adresimiz var!  İddaa‘da her türlü bilgiyi size oradan sunuyoruz.

Hemen: https://twitter.com/Eiddaa_net ‘i takip edin ve siz de son dakika haberlerinden, banko kuponlarımızdan ve iddaa tahminleri ile banko maçlarımızdan anında haberdar olun! Twitter adresimiz her zaman güncel ve sürekli olarak bilgi sunmaktadır. Yazar arkadaşlarımızın yorumlarını ve kuponlarını anlık olarak oradan sizlere duyuruyoruz. Basit bir hesap gibi sadece reklam amacı ile kullanılmayan bir hesaptır. Hesapta iddaa üzerine sohbet, güncel bilgi aktarımının yanı sıra sizlerin de kuponlarınızı değerlendiriyoruz. Bu nedenle anlık iletişim için de bu hesabı kullanabilirsiniz.

İddaa’da size yardımcı olacak iddaa twitter hesabımızı takip edin siz de kazancınızı arttırın. 2000 Misli kuponlarımız 3 gündür üst üste kazanıyor. Siz de seriye ortak olun, bizimle birlikte kazanın! Hemen hesabımızı takip edin. Hafta sonuna özel kuponlar ve bilgiler bu hesaptan sizlerle buluşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here