662 Anadolu Efes – Beşiktaş iddaa tahmini 3. Maç

0

3 Haziran Cumartesi günün maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 662 kodlu Anadolu Efes – Beşiktaş maçına özel yorum. Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu2.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Banko kuponlar ve hazır kuponlar ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

662 Anadolu Efes – Beşiktaş

Beşiktaş yarı final serisinde 2-0 öne geçmeyi başardı, Anadolu Efes’te Coach Perasovic, Kirk’ü ısrarla dışarıda bırakarak takımının pota altı hakimiyetini rakibine kaptırmasına izin verdiği için, Beşiktaş’ın ekmeğine yağ sürüyor. Ufuk Sarıca da rakibinin bu zaafalarını çok iyi kullanarak maçları kazanmayı bildi. İkinci maçı Efes kazanma noktasına getirmiş olsa da, özellikle üç sayı çizgisinin gerisinden Beşiktaş’ın çok düşük yüzdeyle oynaması, maçı daha erken koparmasını engellemişti. İlk iki maçtaki görüntünün aksine Efes cephesinde, ev sahipliğiyle birlikte kazanma isteğinin biraz daha yüksek olacağını düşünüyorum. Bu nedenle maça da hızlı başlamalarını bekliyorum. Abdi İpekçi’de şut performansları daha yukarıya çıkan Efes cephesinin maça hızlı başlamasını ve ilk yarıyı önde bitirmesini bekliyorum. Perasovic’in uzun tercihinin ne olacağını bilmediğimiz için maç sonu handikapı riskli gelse de, toplam sayının da bu maçta yüksek olacağını düşünüyorum. Çünkü Efes’in tempoyu yükseltme isteğine Beşiktaş da atarak karşılık vermeye çalışacak, bu da skoru yukarılara çıkaracaktır. 

Tahmin: üst

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Kuponu farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here