545-Sandefjord – Mjondalen iddaa tüyo

0

Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Sandefjord bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve üzerinde gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 9 maçta 8 kez 2,5 üzerinde gol atıldı.


Mjondalen bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçta da mağlup oldu. Sandefjord bu sezon ligde oynadığı son 2 maçı kazandı. Sandefjord bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçı da kazandı. İki takım arasında oynanan son 3 maçta Sandefjord 2 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçı Sandefjord kazandı.


Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez karşılıklı gol oldu. Sandefjord bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında karşılıklı gol oldu. İki takım arasında oynanan son 7 maçta karşılıklı gol oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here