274 A.B.D – Paraguay iddaa tahmini

0

Copa America 2016 grup maçlarında 2. maçlara geçildi. Gruplar şekillenmeye başladı. 11 Haziran Cumartesi Copa America heyecanını yine birlikte yaşayalım.! 11 Haziran Cumartesi banko maçlar ve iddaa tahminleri ile siz de kazanmaya devam edin.. Her gün banko maçlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri Günün Kuponu sitesinde!

274 A.B.D – Paraguay

Kosta Rika’yı 4-0 yenen Amerika derin bir nefes aldı. İlk maçını kaybeden ev sahibi takım elenmenin kıyısına geldi. Hala da bu tehlike geçmiş değil. Amerika, 8-10 sene önceki takım değil ama evlerinde her zaman tehlikeliler. İlk maçında Kosta Rika’yla berabere kalan ikinci maçında da Kolombiya’ya yenilen Paraguay’ın Amerika’ya da diş geçirebileceğini sanmıyorum.

Kolombiya karşısında aldığı mağlubiyetin telafisini Kosta Rika’yı yenerek gerçekleştiren ABD, maçın başından sonuna kadar üstündü ve gol bulmakta hiç zorlanmadı. Paraguay, kadro kalitesiyle paralel olarak pozitif mücadele sergiliyor ama savunmada ciddi sorunları var. Ev sahibi ABD’nin galibiyete yakın olmasını düşünüyorum.

Tahmin: 1

  • A.B.D., bu sezon favori olarak çıktığı 2 maçta 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde etti.
  • Paraguay, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %25 oranında berabere tamamlandı. (1 / 4)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here